Hej!

Moja siostra niedługo obchodzi swoje urodziny i z tej okazji postanowiłam zrobić jej ogromnego blind boxa z Fidget Toys!

Zawsze zastanawiam się co komu kupić na urodziny lub inne święta. Tutaj tak na prawdę odpowiedz sama do mnie przyszła. Wszystko za sprawa tego, że z siostrą mamy wspólne konto na tiktoku. Ja widzę jej aktywność a Ona moją. I tak tez pewnego dnia gdy szukałam zapisanego przez siebie filmiku natrafiłam na polubiony filmik przez siostrę. Były to blind boxy z Fidget Toys. Gdy weszłam w tagi które znajdowały się w filmiku odkryłam nowy trend na tiktoku. Dziewczyny pakują fidget toys w blind boxy a następnie otwierają je. Fidget toys to najpopularniejsze sensoryczne zabawki, które dają satysfakcję ze ściskania, rozciągania i gniecenia a blind boxy to najprościej mówiąc paczki niespodzianki.

Dziewczynki Fidget toys pakują w papierowe opakowania, które zrobiły własnoręcznie z białych kartek papieru. Kartki zdobią mazakami i kredkami. Na przodzie paczki znajduje się również krótka legenda z informacja jaką zabawkę można trafić i jakie są szanse na zdobycie właśnie takiej: powszechnej (60%), nietypowej (25%), unikalnej (12) lub legendarnej (5%).

Stwierdziłam, że to świetny pomysł na prezent, ponieważ siostra interesuje się, Fidget Toysami, Tiktokiem oraz ogarnia wszelkie trendy na Tik Toku.

Kilka dni później zabrałam się do działania. Fidget Toys zamówiłam w sklepie “U Artura Minowicz”. Łącznie zebrałam 13 Fidget Toys. Następnie rozpoczęłam pracę nad blind boxem. Zrobiłam 13 mini blind boxs – po jednej zabawce w każdej paczce. Następnie 13 blind boxów zapakowałam w ogromnego metrowego blind boxa!

Szczęście na twarzy siostry było nie do opisania!

Zdjęcia mojej pracy szybko zostały rozpowszechnione i nim skończyłam jednego Blind Boxa z Fidget Toys to już miałam zamówienia na kolejne!

Postanowiłam pójść dalej. Ogłoszenia mojej pracy udostępniłam na Vinted, Fb oraz allegro. I wiecie co? Odbiór jest niesamowity! Mnóstwo osób zgłasza się z pytaniami odnośnie produktu i składa zamówienia!

Okazało się, że produkt z TikToka jest ogromnie popularny a dzieci są zachwycone otwierając paczki niespodzianki!

Od siostry usłyszałam, że najlepsze w Blind Boxie jest to, że nie wiesz co Ci się trafi! Możesz trafić Fidget Toys legendarny albo pospolity ale najlepsze są te emocje podczas otwierania!

Dzieci są najlepszymi testerami i dadzą konkretną opinie nie owijając w bawełnę!

Przekonaj się sama i podaruj swojej siostrze, bratu, dziecku ogromną pakę Blind Box z Fidget Toys!

Paczki robię na zamówienie!

XL Blind Box z Fidget Toys 5 paczek + wszystko w dużym boxie 150 zł

XL Blind Box z Fidget Toys 10 paczek + wszystko w dużym boxie 200 zł

+ 1 Legendarna paczka blind box gratis do każdego XL boxu!

Chcesz spersonalizować swój Blind Box? Nie ma problemu! Box z wymarzonym motywem bajki, komiksu czy nawet postaci lada moment będzie u Ciebie!
Jesli nie chcesz w środku Fidget Toys to z chęcią stworze dla ciebie Blind Box z dowolna zawartością! Przykładowo Blind Box z akcesoriami do makijazu, do pielęgnacji, ze słodyczami 🙂

Zamówienia można składać telefonicznie: 500 103 186

Serdecznie zapraszam!

Written by Pattje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *