W tym roku zaczęłam studia na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale zarządzania✌? Od zawsze wiedziałam co chcę robić w przyszłości. Zarządzanie, dowodzenie i podejmowanie ważnych decyzji. Tak, mam na myśli pracę w korporacji i realizowanie wielkich projektów.

Studenckie życie mnie nie kręci. Wieczne imprezy, chodzenie na kacu na wykłady, brak kasy na jedzenie bo wszytsko przepite. Nie nie nie i jeszcze raz nie ?  U mnie cel był jeden, iść na studia po papierek by dostać dobrze płatną pracę.

Mam zaplanowaną każdą minutę swojego życia, rozpisane czasowo spotkania, dojazdy, jedzenie. Nie zasnę gdy nie przeanalizuje kalendarza na najbliższy tydzień. Poniekąd ta cecha popchnęła mnie na studia z zarządzania. Super jest studiować coś co jest nieodłączna czynnością Twojego życia a później jeszcze w tym pracować i móc zarządzać czasem innych.

Po małym wstępie przejdę do sedna. W dzisiejszym poście chciałam podzielić się z Wami moim cudnie spędzonym czasem z narzeczonym. Razem zamieszkaliśmy w Warszawie. Na pierwszym miejscu wybraliśmy miasto a następnie uczelnie. Oboje od zawsze byliśmy zauroczeni Warszawą i tak jest do tych czas. Oprócz tego, że mieszkamy w samym centrum polskiego show biznesu to nie zapominajmy, że jest to również nasza piękna stolica, która wiele „przeżyła”. Idąc uliczkami mamy świadomość, że kiedyś nasi dziadkowie walczyli w tym miejscu i przelewali krew za naszą ojczyznę, mając zaledwie kilkanaście lat. Kobiecina która stoi nad głową w autobusie walczyła za naszą piękną Warszawę. W godzinę W mijamy ich oddając honor a na codzień są nam zwykłymi mieszkańcami Warszawy.

 

Written by Pattje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *