Hucznie pożegnaliśmy rok 2019 i przywitaliśmy 2020! Tradycyjnie nowe cele, wyzwania i postanowienia. Jak długo w nich wytrwamy, zależy tylko od Nas! Natomiast pamiętajcie, że nowy rok to tylko granica, którą przekraczamy co roku. Co roku coś stawiamy przed sobą i nie zawsze się tego trzymamy i czekamy do kolejnego sylwestra by móc postawić przed sobą nowe cele. Prawda jest taka, że każdy dzień przynosi nam nową szansę na zmianę, na poprawę samego siebie. Wiec nie szufladkujmy się i nie zamykajmy swojego życia na stereotypy tylko wyjdźmy przed szereg i przekroczmy granice. W każdej chwili możemy dokonać zmiany.
Rozpoczął się rok w którym moje życie przekręci się o 180 stopni. Przede mną wiele pracy i podróży, stresu i szczęścia ale najważniejsze, że cały czas u boku będę miała tę najważniejszą osobę i będziemy w tym razem. W skrócie mogę napisać, że ten rok przyniesie wiele emocji dla mnie i najbliższych. Już niedługo odkryje rąbek tajemnicy, wiec bądźcie ze mną!

We said goodbye to 2019 and welcomed 2020! Traditionally new goals, challenges and resolutions. How long we will stick to them depends only on us! However, remember that the new year is only a border that we cross every year. Every year, we put something ahead and we don’t always stick to it and wait until the next New Year’s Eve to be able to set new goals. The truth is that every day brings us a new chance to change, to improve ourselves. So, don’t put yourself in a box and forget about stereotypes. We can make a change at any time.
A year has begun in which my life will turn 180 degrees. I have a lot of work and travel ahead of me, stress and happiness but the most important thing is that I will have this most important person next to me all the time and we will be in this together. In short, I can write that this year will bring a lot of emotions for me and my love. Soon You will discover the secret, so be with me!


Written by Pattje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *