Witajcie Kochani w ten piękny zaśnieżony dzień! Ja tydzień rozpoczęłam ostrym ale przyjemnym treningiem z  “Forever” Team! Z masą energii wkraczam w nowe wyzwania, które przyniesie mi nadchodzący tydzień!

Wiele osób pyta mnie „co jem”, „jak wyglada moja dieta”, „czy w ogóle jem”(?) Otóż tak, jem i to nawet tyle samo co mój narzeczony! Nasze porcje niczym się nie różną 😀 Ale cały sekret ukryty jest w tym małym kartoniku. Codziennie z rana naczczo wypijam moją „magiczną miksturę” – wodę z cytryną i aloesem. Aloe vera gel to 100% prawdziwego, naturalnego aloesu! ♥ Ma nieskończenie wiele właściwości! Oczyszcza organizm, nadaje blask i elastyczność naszej skórze, można używać go jako żelu, maseczek do twarzy i włosów! Działa kojąco na rany i poparzenia oraz wiele wiele innych! Jest to nieodłączny składnik mojej diety! Każdemu polecam i gwarantuje, jak raz spróbujecie to już nigdy się z nim nie rozstaniecie!

Chętnych na przesyłkę zapraszam do kontaktu:

→ e-mail: pattje@interia.pl

→na wiadmości priv na Facebooku: Patrycja Wiktoria Minowicz 

→lub instagramie: Pattje.eu 

Lepiej od naszego młodego pokolenia firmę “FOREVER” znają nasi dziadkowie! To właśnie tym się leczyli za czasów młodości, gdy lekarze przepisywali jedynie naturalne lekarstwa a apteki były przepełnione zdrowymi i nieszkodzącymi naszemu organizmowi środkami. A może sam znasz tę firmę z dzieciństwa? Jeśli zależy Ci na zdrowiu i pięknym wyglądzie wewnętrznym i  zewnętrznym zapraszam do kontaktu i zapoznania się z paletą bomby witaminowej, którą oferuje nam firma FOREVER ♥

Nie ufasz stronom internetowym? Zamów z pierwszej ręki! →SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ ←

 

Written by Pattje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *