PART. 1 

Wszystko zaczęło się 14 Lipca 2019 roku. 

O 8:00 rano dostałam telefon od mojego Męża ”-Kochanie pakuj się jutro wyjeżdżamy!” Półprzytomna zerwałam się z łóżka, nie miałam niczego na jakąkolwiek podróż, nawet walizki! 

Od razu wyskoczyłam z łóżka, wzięłam prysznic, zrobiłam makijaż i pojechałam do Olsztyna na zakupy. Jedynie potrzebowałam informacji czy jedziemy w ciepłe czy zimne miejsce by wiedzieć jakie przygotować ubrania. Kupiłam kilka sukienek, mniejszych kosmetyków do pielęgnacji ciała oraz najważniejsze czyli walizkę. Kapelusz oraz buty (szpilki, balerinki) dostałam od cioci specjalnie na wyjazd. Z domu wzięłam tradycyjnie strój kąpielowy, zawsze wrzucam go do walizki wyjeżdżając w ciepłe miejsce, kosmetyki i akcesoria na plażę oraz letnie ubrania. Tego samego dnia udało mi się jeszcze umówić na wizytę w salonie kosmetycznym by zrobić rzęsy. Swoje mam długie i nigdy nie potrzebowałam doczepiać sztucznych jednak tutaj czułam że to szczególna okazja i w każdej chwili na wyjeździe chcę mieć zrobione pięknie oko nawet nad wodą, bo przecież  strój już spakowałam więc poszłam dalej za ciosem. 

Na samą noc robiłam jeszcze paznokcie mani oraz pedicure. 

Tak więc do późna w nocy przygotowywałam najpotrzebniejsze rzeczy na podróż- rzeczy podstawowe, ponieważ tak jak wspomniałam nawet nie wiedziałam gdzie jedziemy. Z rana przyjechał po nie mój mąż i pojechaliśmy na lotnisko. Całą odprawę i pobyt na lotnisku spędziłam w słuchawkach na uszach by nie słyszeć komunikatów a przechodząc przez każde bramki miałam opaskę na oczach by nie widzieć gdzie lecimy. Pierwszy raz wsiadłam do samolotu, który tak po prostu wystartował i leciał niewiadomo dokąd. Mimo wszystko czułam się bezpieczna, ponieważ miałam u boku najważniejszą osobę w moim życiu. Po 2h wylądowaliśmy i Mąż przywitał mnie we Włoszech. Wsiedliśmy w transport miejski i chwilę póżniej byliśmy w Wenecji! 

Popłakałam się ze szczęścia!

Kontynuacja cz. 2 w kolejnym poście 21.10.2021r

Stay Tuned!

Written by Pattje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *